Maximum kart giyim alışverişlerinde 25 TL hediye 7-24 Ağustos 2018

  • 07 Ağustos 2018
Maximum kart giyim alışverişlerinde 25 TL hediye 7-24 Ağustos 2018

Maximum kredi kartı sahipleri giyim ve kozmetik sektöründen farklı günler yapacakları 100 TL ve üzeri 3 adet alışverişte 25 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya maximum poslarından yapılacak alışverişlerde 7-24 Ağustos 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 4 Eylül 2018 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 15 Eylül 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı giyim ve kozmetik sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 100 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.