Maximum kart giyim kampanyası 7-24 Ekim 2017

  • 07 Ekim 2017
Maximum kart giyim kampanyası 7-24 Ekim 2017

Maximum kredi kartı sahipleri ÜYE giyim ve kozmetik iş yerlerinden farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 3 adet alışverişte 25 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya bu ay 7-24 Ekim 2017 tarihleri arasında maximum mobil uygulaması üzerinden katılımlarda geçerlidir.

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: 

• Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir

Unutmayın, 25 TL MaxiPuan sadece Maximum Mobil’den katılımlarda geçerlidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 1 Kasım 2017 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 13 Kasım 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı giyim ve kozmetik sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 100 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Banka harcamaya maxipuanı vermiyor yan çiziyor her reklamı veya kampanyayı dikkate almaya değmez

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.