Maximum kart giyim kampanyası 7-24 Mart 2018

  • 07 Mart 2018
Maximum kart giyim kampanyası 7-24 Mart 2018

Maximum kredi kartı sahipleri bu ay 7-24 Mart 2018 tarihleri arasında ÜYE giyim ve kozmetik sektöründeki iş yerlerinden yapılacak 100 TL ve üzeri 3 adet harcamada 25 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanyaya maximum mobil üzerinden katılabilirsiniz.

 

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 30 Mart 2018 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 10 Nisan 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı giyim ve kozmetik sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 100 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kış saati uygulaması nedeniyle K.K.T.C. Şubelerimizin kredi kartı müşterileri için puan kullanım süresi 10.04.2018 saat 23:00’te sona erecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. MARSLAN dedi ki:

    Ziraat İş Bankası ile MAximum anlaşmasını sonlandırdı. Combo Kart diye birşey çıkardı. Artık Maximum kampanyalarından Ziraat MAximumlar faydalanamıyor. Örnek bu kampanya ve son Maximum kampanyaları.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.