Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart giyim kozmetik kampanyası 17-29 Şubat 2020

  • 17 Şubat 2020
Maximum kart giyim kozmetik kampanyası 17-29 Şubat 2020

Maximum kredi kartına özel giyim ve kozmetik kampanyası kapsamında üye iş yerlerinden farklı günlerde yapacağınız 175 TL ve üzeri 2. alışverişinizde 25 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Kampanyaya 17-29 Şubat 2020 tarihleri arasında maximum mobil uygulamasından katılabilirsiniz.

Kazandığınız puanları 6-17 Mart 2020 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı , Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda Maxipuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı Maxipuan kazanamayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. aykut dedi ki:

    bu Maximum ile wold kartların amma saçma kampanyaları var.kampanyalarına hiçte yorum yazanda olmuyor. 2 175 e 25 verecekmiş. maksat kampanya yapmış olmak işte. bu iki karttan bende yok. olsaydı demeyide düşünmüyorum.

BİR YORUM YAZ