Maximum kart giyim kozmetik kampanyası 25 TL hediye 7-24 Kasım 2017

  • 08 Kasım 2017
Maximum kart giyim kozmetik kampanyası 25 TL hediye 7-24 Kasım 2017

Maximum kredi kartı sahipleri 7-24 Kasım 2017 tarihleri arasında üye giyim ve kozmetik sektöründeki iş yerlerinden farklı günlerde yapılacak 3 adet 100 TL ve üzeri alışverişte 25 TL değerinde maxi puan kazanıyor. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 1 Aralık 2017 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 12 Aralık 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı giyim ve kozmetik sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 100 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ