Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart giyim kozmetik kampanyası 7-24 Ağustos 2019

  • 08 Ağustos 2019
Maximum kart giyim kozmetik kampanyası 7-24 Ağustos 2019

Maximum kredi kartına özel giyim kozmetik sektörü kampanyası kapsamında farklı günlerde yapacağınız 3 adet 150 TL ve üzeri harcamada 25 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden 7-24 Ağustos 2019 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 29 Ağustos 2019 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 8 Eylül 2019 (bu tarih dâhil)’dur. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı giyim ve kozmetik sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ