Maximum kart giyim kozmetik kampanyası 9-24 Nisan 2018

  • 09 Nisan 2018
Maximum kart giyim kozmetik kampanyası 9-24 Nisan 2018

Maximum kredi kartı sahipleri ÜYE giyim, kozmetik iş yerlerinden farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 3 adet alışverişte 25 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanyaya 9-24 Nisan 2018 tarihleri arasında maximum mobil üzerinden katılabilirsiniz.

 

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 2 Mayıs 2018 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 12 Mayıs 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı giyim ve kozmetik sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 100 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kış saati uygulaması nedeniyle K.K.T.C. Şubelerimizin kredi kartı müşterileri için puan kullanım süresi 12.05.2018 saat 23:00’te sona erecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.