Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart giyim kozmetik kampanyası Haziran 2020

  • 02 Haziran 2020
Maximum kart giyim kozmetik kampanyası Haziran 2020

Maximum kredi kartı sahipleri giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, kitap, züccaciye ve optik sektörlerindeki seçili firmalardan yapacakları 150 TL ve üzeri 2. harcamada 20 TL, 3. harcamada 40 TL, 4. harcamada 60 TL kazanabilirsiniz.

Kampanyaya maximum mobil uygulamasından 1-30 Haziran 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 7 Temmuz 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 15 Ağustos 2020 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 60 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanya seçili firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır.Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dahil sayılacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dahil edilmeyecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. 43 dedi ki:

    43 kozmetik Farmasi alışverişi olur mu Nesrin hanım

  2. Anonim dedi ki:

    Altın giyim aksesuarına girer mi

  3. Onr dedi ki:

    Seçili firmalar derken listesi hakkında bilginiz var mı nesrin hanım. Trendyol cüzdana yükleme yapsak olur mu.

BİR YORUM YAZ