Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart giyim kozmetik optik kampanyası 1-31 Ağustos 2020

  • 01 Ağustos 2020
Maximum kart giyim kozmetik optik kampanyası 1-31 Ağustos 2020

Ağustos ayına özel maximum kart kampanyaları gelmeye devam ediyor. Maximum kredi kartınızla giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, kitap, züccaciye ve optik sektörlerindeki ÜYE iş yerlerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri 2. harcamada 20 TL, 3. harcamada 20 TL ve 4. harcamada 20 TL olmak üzere toplamda 60 TL maxi puan kazanacaksınız.

Kampanyaya maximum mobil uygulamasından 1-31 Ağustos 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç).

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 3 Eylül 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 13 Eylül 2020 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 60 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    trendyol cüzdan oluyor mu?

BİR YORUM YAZ