Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart giyim kozmetik optik kampanyası 1-31 Temmuz 2020

 • 01 Temmuz 2020
Maximum kart giyim kozmetik optik kampanyası 1-31 Temmuz 2020

Maximum kredi kartı Temmuz ayına özel kampanyasında giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, kitap, züccaciye ve optik sektörlerindeki iş yerlerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri 2. harcamada 20 TL, 3. harcamada 20 TL, 4. harcamada 20 TL olmak üzere toplamda 60 TL değerinde maxi puan hediye edecek. Kampanyaya maximum mobil uygulamasın üzerinden 1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç).

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 5 Ağustos 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 16 Ağustos 2020 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 60 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: Kampanya seçili firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dahil sayılacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dahil edilmeyecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Happiness dedi ki:

  Nesrin Hanım yayınlarsanız 1.

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Happiness teşekkürler kampanyalar eklendi.

 3. Oktay dedi ki:

  Bu kampanya Trendyol’da geçerli mi?
  Deneyimi olan paylaşırsa memnun olurum.

 4. Oktay dedi ki:

  Trendyol da sayaç işlemedi.

 5. erdal dedi ki:

  Kampanya detayında iş yeri diyor.Trendyol geçerli olmaz.

BİR YORUM YAZ