Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart giyim kozmetik ve optikte 80 TL hediye 1-31 Temmuz 2021

 • 02 Temmuz 2021
Maximum kart giyim kozmetik ve optikte 80 TL hediye 1-31 Temmuz 2021

Maximum kredi kartı sahipleri giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve optik sektörlerindeki üye iş yerlerinden yapacakları 2. ve sonraki her 200 TL harcamada 20 TL olmak üzere toplamda 80 TL maxi puan kazanacak. Kampanya 1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında maximum mobilden yapılacak katılımda geçerlidir.

Kampanya seçili sektörlerde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dâhildir

Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 17 Ağustos 2021 tarihinde son alışverişin yapıldığı kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 26 Ağustos 2021’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 80 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Trenyol cüzdan geçerlimi deneyen oldumu

 2. Anonim dedi ki:

  Trendyol cüzdan maximum kartta hangi sektör geçiyor Nesrin hanim

 3. Ankaralı dedi ki:

  14 Temmuz 21:38 tarihli arkadaşa.Trendyol maximumda e-ticaret ve ev-dekorasyon olarak geçiyor.Trendyol cüzdana yapılan 300 tl. lik yükleme e-ticaret kampanyasında sayaçta görünüyor.

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  F.K tatil yok :) uzaktan takip ediyorum.

BİR YORUM YAZ