Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart giyim züccaciye optik kampanyası 22-30 Eylül 2020

 • 22 Eylül 2020
Maximum kart giyim züccaciye optik kampanyası 22-30 Eylül 2020

Ay sonuna özel kampanyada maximum kredi kartı sahipleri giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, kitap, züccaciye ve optik sektörlerindeki ÜYE iş yerlerinden  yapacakları 150 TL ve üzeri 2. harcamada 30 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanyaya maximum mobil uygulamasından 22-30 Eylül 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 2 Ekim 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 11 Ekim 2020 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: Kampanya seçili sektörlerde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dâhildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dâhil sayılacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Serhat dedi ki:

  Trendyol cüzdanı deneyen varmi

 2. F.K dedi ki:

  bende merak ediyorum ama trendyol geçerli değil sanırım?

 3. Muhammet dedi ki:

  Malesef geceri değil

 4. F.K. dedi ki:

  Teşekkürler Muhammet bey.

 5. Muhammet dedi ki:

  Önemli değil alışveriş yapmadan önce dikkat etmek gerekiyor artık bankalar sürekli guncelliyor sektör bilgilerini

 6. aykut dedi ki:

  maximum trendyol elettironik geçiyor.

BİR YORUM YAZ