Maximum kart hafta sonu kampanyası 16-18 Mart 2018

 • 16 Mart 2018
Maximum kart hafta sonu kampanyası 16-18 Mart 2018

Her hafta sonu düzenlenen maximum kart market kampanyası kapsamında bu hafta 16-18 Mart 2018 tarihleri arasında yapacağınız 150 TL ve üzeri 2 adet alışverişte 20 TL maxi puan hediye ediliyor. Kampanyaya maximum mobil üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Toptan satış yapan marketler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, tekstil, mobilya, tekel ve alkollü içecek alışverişleri dahil değildir.

Ödül kullanımı: Maxi Puanlarınız 23 Mart 2018 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. Maxi Puanların son kullanma tarihi 02 Nisan 2018

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Emre dedi ki:

  Maximum ne yapsa boşa.ben bu kadar yapmis oldugu kampanyayi kirpmaya calisan zora sokan bir banka gormedim.2yildir kullanmiyorum

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Maximum kartın tek avantajı müze mart olarak kullanılabilmesi.

 3. anonim dedi ki:

  yorumlarınızı” bana göre” şeklinde düzeltseniz isabetli olacak. neden? sizin için, daha düne kadar istediğiniz yer temassız pos cihazından 25 TL alışverişe %20 puanı ayda toplam 50 TL olarak aylarca veren halen biraz şartları değişsede vermeye devam eden,gitti gidiyorda 500 tl ye 50 tl malum ürünede puan veren, yemeksepetinde yüzde 20 puan veren,bir sinema biletine bir sinema bileti,kart kapatmamaya 50 tl puan yada 1000 tl yi faizsiz masrafsız 6 taksitle veren vb banka avantajsız kart olabilir ama bana göre değil!

 4. AY dedi ki:

  anonim 23 Mart 2018, 15:35 bencede :) siz haklısınız… haftasonu 200 tl yemeğe 20 tl yi de eklerseniz… ha ciğer porsiyonu azaldı ancak hâla kedi doyuyor…..

 5. Anonim dedi ki:

  Ay, aza kanaat edelim ki çoğuda bulalım değil mi///

 6. AY dedi ki:

  evet sn anonim :)

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.