Maximum kart hediye sinema bileti kampanyası 1 Eylül – 31 Ekim

  • 01 Eylül 2016
Maximum kart hediye sinema bileti kampanyası 1 Eylül – 31 Ekim

Maximum kredi kartınızla 2 ayda toplamda 2500 TL ve üzeri alışveriş yaparak cinemaximum sinemalarında geçerli 2 adet sinema bileti hediye edilecektir. Kampanya %1 gibi hediyeye denk gelsede kartını zaten kullanan müşterileri değerlendirip hafta sonu ücretsiz sinema biletinden yararlanabilirler.

Kampanyaya Katılmak için sağ üstte yer alan “Katıl” butonunu kullanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

1- Kampanyamız SMS katılımlı olup, müşterilerimizin “SİNEMA” yazıp boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesini 4402’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
2- Kampanya kaydının kampanyamız kapsamındaki herhangi bir kredi kartı ile yapılması yeterli olacaktır. Müşterilerimizin kampanya kapsamında dikkate alınacak diğer kredi kartı harcamaları müşteri numarası altında toplanacaktır.
3- Kampanyamız kapsamında belirlenen harcama toplamı hesaplanırken, müşterilerimizin müşteri numaraları altında tanımlı bulunan kampanyaya dahil tüm kredi kartları (Maximiles ve Ek Kartlar dahil) ile 1 Eylül  – 31 Ekim 2016 tarihleri arasında (söz konusu tarihler dahil) gerçekleştirecekleri alışveriş işlemlerinin toplamı dikkate alınacaktır.
4- Müşteri numarası altında İş’te Üniversiteli kredi kartı ile birlikte en az 1 adet kampanyaya dahil Bankamız kredi kartı bulunan müşterilerimiz için de harcama hedefi 2.500 TL olarak uygulanacaktır.
5- Yapılacak işlemlerde Maximum Üye İşyeri’nden gerçekleşmiş olma şartı aranmayacaktır. Bir başka deyişle, Bankamız ve diğer banka POS’larından yapılacak yurt içi ve yurt dışı işlemler hesaplamaya dahil edilecektir.
6- Kampanyamız döneminde yapılan taksitli alışverişler, toplam tutar üzerinden kampanya dönemi harcama tutarına dahil edilecektir.
7- Kampanyamıza 1 Eylül 2016 tarihinden önce gerçekleştirilen taksitli alışverişlerin kampanya döneminde hesap özetine yansıyan taksit tutarları dahil edilmeyecektir.
8- Müşteri numarası altındaki kampanyamıza dahil tek kredi kartı İş’te Üniversiteli kredi kartı olan müşterilerimize kampanya döneminde yapacakları toplam 300 TL alışveriş tutarı karşılığında 2 adet sınırlı (Sadece Pazartesi, Salı,  Çarşamba ve Perşembe saat 19:00’a kadar olan seanslarda geçerli olan) elektronik sinema bileti (PNR) hediye edilecektir.
9- Hediye biletler IMAX, IMAX 3D film gösterimlerinde de geçerli olup, VIP salon ve 4DX gösterimlerinde kullanılamamaktadır.
10- Kampanyamız kapsamındaki alışveriş tutarı toplamına, nakit çekim, faiz ve komisyonlar, MaxiPuan/MaxiMil bozdurarak yapılan alışverişler, yatırım fonu alımları, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar, iade, iptal veya itiraz edilen işlemler dahil edilmeyecektir.
11- Müşteri numarası altında tanımlı bulunan Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Bankamatik Kartı, Ön Ödemeli Kart, Şirket Kredi Kartı ve Bayi Kart ile yapılan alışverişler kampanya kapsamındaki alışveriş tutarı toplamına dahil edilmeyecektir.
12- Kampanyamız müşteri bazında olup, her müşterimiz kampanyamızdan ilgili dönem içerisinde bir kez yararlanabilecek ve azami 2 adet bilet kazanabilecektir.
13- Kampanya katılımı gerçekleşen müşterilerin hediye PNR numaraları harcama hedefine ulaşmasını izleyen 5. işgününün akşamına kadar yüklenecek ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
14- Yüklenecek elektronik sinema biletlerinin geçerlilik süresi yükleme tarihinden itibaren 60 gün olarak tanımlanacak olup, 60. günün sonunda kullanılmayan biletler müşterilerimizin kredi kartlarından silinecektir.
15- Hediye biletler sistem tarafından son alışveriş işleminin yapıldığı kredi kartına yüklenmekte olup, müşteri numarası altında kayıtlı tüm kredi kartları ve Bankamatik Kartları ile kullanılabilmektedir.
16- Hediye biletlerin kullanımı yalnızca Cinemaximum gişelerinden ve POS cihazı üzerinden yapılabilmekte olup, bilet alımı öncesinde gişe görevlisine kart üzerinde yüklü olan sinema bileti kodlarının kullanılacağına dair bilgi verilmesi gerekmektedir.
17- Müşteri numarası altındaki tüm kartları Maximum Aidatsız Kart ve/veya İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı olan müşterilerimiz kampanyamıza dahil değildir.
18- Bankamatik Kartı, Ön Ödemeli Kart, Bayi Kart, Şirket Kredi Kartı ve Vadematik Kart kampanyamıza dahil değildir.
19- Ziraat Maximum Kartlar kampanyamıza dahil değildir.
20- Hediye Bilet Kampanyamız ve Bankamızın diğer fırsat ve ayrıcalıklardan haberdar olmak için “İZİN” yazıp, 4402’ye SMS göndererek izinli pazarlama veri tabanımıza kayıt bırakabilirsiniz.
21- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir. Kampanyamız süresinin bitiminden sonra atılan katılım mesajları kampanyamıza katılım sağlamaz.
22- Türkiye İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ