Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart Hızlıal kampanyası 100 TL hediye 16-28 Şubat 2015

  • 15 Şubat 2015
Maximum kart Hızlıal kampanyası 100 TL hediye 16-28 Şubat 2015

Maximum kredi kartı sahipleri bu ay hizlial.com internet sitesinden yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 16-28 Şubat 2015 tarihleri arasında geçerli olacak.

Kampanya katılımı için HIZLIAL yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 6 hanesiyle birlikte mesaj göndermeniz gereklidir. Katılımı maximum.com.tr sitesinde sağ üstte bulunan Katıl butonuna tıklayarak da yapabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 14 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 19 Mart 2015 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 20 Mart 2015 tarihinde geri alınacaktır.
Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için ‘HIZLIAL’ yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
Başvuru için gönderilecek kısa mesajlar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
BKM Express uygulaması kullanılarak gerçekleştirilen işlemler de kampanyaya dahil edilecektir.
Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.
Kampanyaya altın ve kontör alımları dahil değildir.

 

View post on imgur.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ