Maximum kart ile 2 adet sinema bileti hediye 1 Eylül – 31 Ekim 2015

  • 02 Eylül 2015
Maximum kart ile 2 adet sinema bileti hediye 1 Eylül – 31 Ekim 2015

Maximum kredi kartı sahipleri Cinemaximum sinema salonlarından hediye bilet kazanıyor. Kampanya kapsamında 31 Ekim 2015 tarihine kadar toplamda 2000 TL ve üzeri alışveriş yaparak 2 adet sinema bileti kazanabilirsiniz. Katılım için kampanya sayfasının sağ üst köşesinde bulunan KATIL butonunu kullanabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları

1- Kampanyamız SMS katılımlı olup, müşterilerimizin “SİNEMA” yazıp boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesini 4402’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
2- Daha önceki kampanya dönemlerinde kampanyamıza katılan müşterilerimizin yeniden kampanya kaydı oluşturmasına gerek bulunmamaktadır.
3- Kampanya kaydının kampanyamız kapsamındaki herhangi bir kredi kartı ile yapılması yeterli olacaktır. Müşterilerimizin kampanya kapsamında dikkate alınacak diğer kredi kartı harcamaları müşteri numarası altında toplanacaktır.
4- Kampanyamız kapsamında belirlenen harcama toplamı hesaplanırken, müşterilerimizin kredi kartı numaraları altında tanımlı bulunan kampanyaya dahil tüm kredi kartları (Maximiles ve Ek Kartlar dahil) ile 1 Eylül – 31 Ekim 2015 tarihleri arasında (söz konusu tarihler dahil) gerçekleştirecekleri alışveriş işlemlerinin toplamı dikkate alınacaktır.
5- Müşteri numarası altında İş’te Üniversiteli kredi kartı ile birlikte en az 1 adet kampanyaya dahil Bankamız kredi kartı bulunan müşterilerimiz için de harcama hedefi 2.000 TL olarak uygulanacaktır.
6- Yapılacak işlemlerde Maximum Üye İşyeri’nden gerçekleşmiş olma şartı aranmayacaktır. Bir başka deyişle, Bankamız ve diğer banka POS’larından yapılacak yurt içi ve yurt dışı işlemler hesaplamaya dahil edilecektir.
7- Kampanya döneminde yapılan taksitli alışverişler, toplam tutar üzerinden kampanya dönemi harcama tutarına dahil edilecektir.
8- Kampanyaya 1 Eylül 2015 tarihinden önce gerçekleştirilen taksitli alışverişlerin kampanya döneminde hesap özetine yansıyan taksit tutarları dahil edilmeyecektir.
9- Müşteri numarası altındaki kampanyaya dahil tek kredi kartı İş’te Üniversiteli kredi kartı olan müşterilerimize kampanya döneminde yapacakları toplam 500 TL alışveriş tutarı karşılığında 2 adet sınırlı (sadece Salı ve Çarşamba saat 18:00’e kadar olan seanslarda geçerli olan) elektronik sinema bileti (PNR) hediye edilecektir.
10- Hediye biletler IMAX, IMAX 3D film gösterimlerinde de geçerli olup, VIP salon gösterimlerinde kullanılamamaktadır.
11- Kampanya kapsamındaki alışveriş tutarı toplamına, nakit çekim, faiz ve komisyonlar, MaxiPuan/MaxiMil bozdurarak yapılan alışverişler, yatırım fonu alımları, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar, iade, iptal veya itiraz edilen işlemler dahil edilmeyecektir.
13- Müşteri numarası altında tanımlı bulunan Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Bankamatik Kartı, Ön Ödemeli Kart, Şirket Kredi Kartı ve Bayi Kart ile yapılan alışverişler kampanya kapsamındaki alışveriş tutarı toplamına dahil edilmeyecektir.
14- Kampanya müşteri bazında olup, her müşterimiz kampanyadan ilgili dönem içerisinde bir kez yararlanabilecek ve azami 2 adet bilet kazanabilecektir.
15- Kampanya katılımı gerçekleşen müşterilerin hediye PNR numaraları harcama hedefine ulaşmasını izleyen 5. işgününün akşamına kadar yüklenecek ve SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
16- Yüklenecek elektronik sinema biletlerinin geçerlilik süresi yükleme tarihinden itibaren 60 gün olarak tanımlanacak olup, 60. günün sonunda kullanılmayan biletler müşterilerimizin kredi kartlarından silinecektir.
17- Hediye biletler sistem tarafından son alışveriş işleminin yapıldığı kredi kartına yüklenmekte olup, müşteri numarası altında kayıtlı tüm kredi kartları ve Bankamatik Kartları ile kullanılabilmektedir.
18- Hediye biletlerin kullanımı yalnızca Cinemaximum gişelerinden ve POS cihazı üzerinden yapılabilmekte olup, bilet alımı öncesinde gişe görevlisine kart üzerinde yüklü olan sinema bileti kodlarının kullanılacağına dair bilgi verilmesi gerekmektedir.
19- Müşteri numarası altındaki tüm kartları Maximum Aidatsız Kart ve/veya İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı olan müşterilerimiz kampanyaya dahil değildir.
20- Bankamatik Kartı, Ön Ödemeli Kart, Bayi Kart, Şirket Kredi Kartı ve Vadematik Kart kampanyaya dahil değildir.
21- Ziraat  Maximum Kartlar kampanyaya dahil değildir.
22- Hediye Bilet Kampanyamız ve Bankamızın diğer fırsat ve ayrıcalıklardan haberdar olmak için “İZİN” yazıp, 4402’ye SMS göndererek izinli pazarlama veri tabanımıza kayıt bırakabilirsiniz.
23- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir. Kampanyamız süresinin bitiminden sonra atılan katılım mesajları kampanyamıza katılım sağlamaz.
24- Türkiye İş Bankası, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ