Maximum kart ile bu hafta sonu 30 TL puan fırsatı

 • 01 Mart 2012
Maximum kart ile bu hafta sonu 30 TL puan fırsatı

Maximum kredi kartı sahipleri bu hafta sonu 30 TL maxi puan kazanıyor. Bu hafta 2-3-4 Mart 2012 tarihlerinde akaryakıt hariç yapacağınız toplam alışverişinizin her 100 TL’si için 10 TL, toplamda 30 TL maxi puan kazanma fırsatını kaçırmayın!

Kampanyaya katılmak için “KAZAN” yazmanız, bir boşluk bırakıp Maximum Kart’ınızın son 6 hanesi ile birlikte 4402’ye göndermeniz yeterli!

Kampanya Detayı:

 • 2-3-4 Mart 2012 tarihlerinde akaryakıt hariç yurtiçi ve yurtdışında yapılan tüm alışverişler (sanal alışverişler dahil) kampanya kapsamındadır.
 • Kampanyaya tüm Maximum Kartlar ile (ek kartlar dahil) yapılan harcamalara yöneliktir. Maximiles, Vadematik, şirket kredi kartları, bayi kartlar, Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Akaryakıt istasyonlarında yapılan tüm alışverişler akaryakıt olarak değerlendirilir.
 • Taksitli alışverişler, alışverişin yapıldığı gün için toplam tutar üzerinden dikkate alınacak olup, önceki günlerde gerçekleştirilmiş olan taksitli alışverişlerin kampanya dönemine yansıyan taksit tutarları alışveriş toplamı hesaplamalarına dahil değildir.
 • Nakit çekim, faiz ve komisyonlar, MaxiPuan bozdurarak yapılan işlemler, yatırım fonu alımları, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar, iade, iptal veya itiraz edilen işlemler alışveriş toplamı hesaplarına dahil edilmeyecektir.
 • Bir müşterinin kampanyadan kazanabileceği azami hediye MaxiPuan tutarı 30 TL’dir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan hediye MaxiPuanlar 12 Mart 2012 tarihinde müşterilerimizin Maximum Kart’larına yüklenecek, kullanılmayan hediye MaxiPuanlar 27 Mart 2012 tarihinde geri alınacaktır.
 • Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanya katılım mesajları her müşterinin kullandığı operatörün tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj karşılığı ücretlendirilecektir. Kampanya süresinin bitiminden sonra atılan katılım mesajları kampanyaya katılım sağlamaz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. serkan dedi ki:

  kampanya yalnızca Maximum üye işyerlerindemi geçerli acaba
  ?

 2. yusuf kıla dedi ki:

  o kadar yuvarlak anlatımlar var ki..
  1-sadece iş bankası posslarındaki harcamalarmı yoksa tüm banka posslarımı aktif..
  2- 2-3-4 ün günlerde her gün için mi 100 tl ve üzeri harcamamız lazım yoksa 3 gün için de 300 tl harcamamız yeterlimi?
  v.b.
  sonra şunu yapmadınız, bu olmamış v.b. bahaneler..

 3. osman kaplan dedi ki:

  kanpanya çekimleri 50+50 tl. olabilirmi? yoksa tek çemim 100 tl olmasmı gerekir? ikincisi işbank harici pos çekimleri geçerlimidir? teşekkürler

BİR YORUM YAZ