Maximum kart ile bu hafta sonu 40 TL hediye

 • 24 Ekim 2014
Maximum kart ile bu hafta sonu 40 TL hediye

Maximum kredi kartı sahipleri bu hafta sonu 24-27 Ekim 2014 tarihleri arasında akaryakıt hariç toplamda 100 TL ve üzeri harcama yaparak günlük 10, toplamda 40 TL değerinde maxi puan kazanıyor. Kampanya katılımı için “Kazan” yazarak Kart’ınızın son 6 hanesi ile birlikte 4402’ye göndermeniz yeterli! Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.

Kampanya Ayrıntıları

 • 24-27 Ekim 2014 tarihleri arasında akaryakıt hariç yurtiçi ve yurtdışında yapılan alışverişler (sanal alışverişler dahil) kampanyamız kapsamındadır.
 • Kampanyamız dönemi içinde akaryakıt hariç, 100 TL ve üzeri tutarda alışveriş toplamına ulaşılan her gün için 10 TL MaxiPuan hediye edilecektir.    Bir müşterimiz kampanyamızdan azami 40 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
 • Kampanyamıza tüm Maximum Kartlar ile (ek kartlar dahil) yapılan harcamalar dahildir.
 • Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kart, Vadematik Kart , Şirket Kredi Kartları, Bayi Kartlar ve Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişleriniz kampanyamıza dahil değildir.
  Akaryakıt istasyonlarında yapılan tüm alışverişleriniz akaryakıt harcaması olarak değerlendirilir.
 • Taksitli alışverişler, alışverişinizin kampanyamız dönemi içerisinde yapılması halinde toplam tutar üzerinden dikkate alınacak olup, kampanyamız döneminden önceki günlerde gerçekleştirilmiş olan taksitli alışverişlerinizin kampanya dönemine yansıyan taksit tutarları alışveriş toplamı hesaplamalarına dahil değildir.
 • Nakit çekim, faiz ve komisyonlar, MaxiPuan bozdurarak yapılan işlemler, yatırım fonu alımları, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar, iade, iptal veya itiraz edilen işlemler alışveriş toplamı hesaplarına dahil edilmeyecektir.
 • Bir müşterimizin kampanyamızdan kazanabileceği azami hediye MaxiPuan tutarı 40 TL’dir.
  Kampanya kapsamında kazanılan hediye MaxiPuanlar 7 Kasım 2014 tarihinde müşterilerimizin son kullandıkları kredi kartlarına yüklenecektir. MaxiPuanların  son kullanım tarihi 17 Kasım olup,  kullanılmayan hediye MaxiPuanlar 18 Kasım 2014 tarihinde geri alınacaktır.
  Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyamıza kayıt için atılan SMS’ler operatörlerin kendi tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir. Kampanya süresinin bitiminden sonra atılan katılım mesajları kampanyamıza katılım sağlamaz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  kampanya için puan yatan var mı benim daha yatmadı sorun mu var

 2. Anonim dedi ki:

  benim daha yatan bi puanım yok yatan var mı?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.