Maximum kart ile her 200 TL’ye 10 TL hediye

  • 05 Nisan 2013
Maximum kart ile her 200 TL’ye 10 TL hediye

Maximum kredi kartı kampanya ve fırsatları devam ediyor. Maimum ile bu hafta sonu 5-7 Nisan 2013 tarihleri arasında akaryakıt hariç yapacağınız toplam alışverişinizin her 200 TL’si için 10 TL, toplamda 30 TL’ye varan MaxiPuan kazanma fırsatını kaçırmayın!

Katılmak için “KAZAN” yazmanız, bir boşluk bırakıp Maximum Kart’ınızın son 6 hanesi ile birlikte 4402’ye göndermeniz yeterli!

Kampanya Detayları

1. 5-6-7 Nisan 2013 tarihlerinde akaryakıt hariç yurtiçi ve yurtdışında yapılan tüm alışverişler (sanal alışverişler dahil) kampanya kapsamındadır.
2. Kampanyaya tüm Maximum Kartlar ile (ek kartlar dahil) yapılan harcamalara yöneliktir. Maximiles, Vadematik, Şirket Kredi Kartları, Bayi Kartlar, Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
3. Akaryakıt istasyonlarında yapılan tüm alışverişler akaryakıt olarak değerlendirilir.
4. Taksitli alışverişler, alışverişin yapıldığı gün için toplam tutar üzerinden dikkate alınacak olup, önceki günlerde gerçekleştirilmiş olan taksitli alışverişlerin kampanya dönemine yansıyan taksit tutarları alışveriş toplamı hesaplamalarına dahil değildir.
5. Nakit çekim, faiz ve komisyonlar, MaxiPuan bozdurarak yapılan işlemler, yatırım fonu alımları, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar, iade, iptal veya itiraz edilen işlemler alışveriş toplamı hesaplarına dahil edilmeyecektir.
6. Bir müşterinin kampanyadan kazanabileceği azami hediye MaxiPuan tutarı 30 TL’dir.
7. Kampanya kapsamında kazanılan hediye MaxiPuanlar 17 Nisan 2013 tarihinde müşterilerimizin Maximum Kart’larına yüklenecek, kullanılmayan hediye MaxiPuanlar 3 Mayıs 2013 tarihinde geri alınacaktır.
8. Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahildir.
9. Kampanya katılım mesajları her müşterinin kullandığı operatörün tarifesi üzerinden 1 kısa mesaj karşılığı ücretlendirilecektir. Kampanya süresinin bitiminden sonra atılan katılım mesajları kampanyaya katılım sağlamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. tufan dedi ki:

    mrb 3 mayıs’a kadar nasıl kullanacaz mesela kampanyadan önce 40 lira maxipuan’ım var 30 lira maxipuan’da kampanyadan geldi etti 70 lira toplam 3 mayısa kadar hepsinimi kullanmam lazım mı yoksa sadece 30 lira kullanmam lazım.

BİR YORUM YAZ