Maximum kart ile markette 20 TL hediye kampanyası 23-25 Mart 2018

 • 23 Mart 2018
Maximum kart ile markette 20 TL hediye kampanyası 23-25 Mart 2018

Maximum kredi kartı sahiplerine özel geleneksel hafta sonu market kampanyasında ÜYE iş yerlerinden farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri 2 adet alışverişte 20 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 23-25 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Maximum mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

 Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Toptan satış yapan marketler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, tekstil, mobilya, tekel ve alkollü içecek alışverişleri dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 30 Mart 2018 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 9 Nisan 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı marketlerden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri peşin alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kış saati uygulaması nedeniyle K.K.T.C. Şubelerimizin kredi kartı müşterileri için puan kullanım süresi 09.04.2018 saat 23:00’te sona erecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Arkadaşlar Bim a201 şok gibi marketler uye isyeri mi

 2. Anonim dedi ki:

  Migros üye isyeri

 3. Anonim dedi ki:

  Migros maximum üyesidir

 4. AY dedi ki:

  şok, kipa ve a101 de üye ancak a101 de çift pos var alışverişin gıda olması lazım….

 5. Anonim dedi ki:

  Sayın AY Seferki bilgileriniz için çok teşekkür ederim

 6. AY dedi ki:

  bir şey değil … :)

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.