Maximum kart ile markette hediye puan kampanyası 23-25 Şubat 2018

  • 23 Şubat 2018
Maximum kart ile markette hediye puan kampanyası 23-25 Şubat 2018

Maximum kredi kartı sahipleri bu hafta sonuna özel kampanyada ÜYE market poslarından farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 2 adet harcamada 15 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 23-25 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Maximum mobil üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Toptan satış yapan marketler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, tekstil, mobilya, tekel ve alkollü içecek alışverişleri dahil değildir.

Ödül kullanımı: Maxi Puanlarınız 02 Mart 2018 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. Maxi Puanların son kullanma tarihi 12 Mart 2018 (bu tarih dahil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL Maxi Puan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı marketlerden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri peşin alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kış saati uygulaması nedeniyle K.K.T.C. Şubelerimizin kredi kartı müşterileri için puan kullanım süresi 12.03.2018 saat 23:00’te sona erecektir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ÖZCAN dedi ki:

    MONEY BONUS KANPANYA YAPMIŞ NESRIN HANIM

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.