Maximum kart ile peşin ödemelerinizi 6 taksitle yapın

  • 13 Aralık 2012
Maximum kart ile peşin ödemelerinizi 6 taksitle yapın

Maximum kredi kartı sahipleri alışverişlerinde yaptıkları peşin ödemeleri 6 taksite böldürebiliyor. Kampanyada 14 Aralık 2012 – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizin sonrasında cep telefonunuza gönderilecek o alışverişe özel referans kodunu kullanarak peşin alışverişlerinizi yalnızca %4,99 ücretle (vergi ve fon hariç) 6 taksite bölebilirsiniz.

“BÖL” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra taksitlendirmek istediğiniz alışverişinize ait cep telefonunuza gönderilmiş olan referans numarasını ekleyip 4402 numaralı kampanya hattımıza sms göndererek alışverişinizin otomatik olarak 6 taksite bölünmesini için talepte bulunabilirsiniz.

Kampanya Detayları
1. Kampanya kapsamında sadece yurtiçindeki işyerlerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri peşin alışverişleriniz sonrası Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranıza, yapmış olduğunuz alışverişiniz için belirlenmiş bir referans numarası gönderilecektir. Gönderilecek olan sms metninde işlem ücreti bilgisine BSMV ve KKDF dahil bir şekilde yer verilecektir.
2. Banka tarafından gönderilen referanslı sms’ler alışverişi takiben gönderilmektedir. Sms mesajının telefon veya operatör kaynaklı nedenlerle iletilememesi veya geç iletilmesinden Bankamızın sorumluluğu bulunmamaktadır. Alışverişinizin ardından sms gelmemesi halinde, İnternet Şubemiz, Telefon Şubemiz veya Şubelerimizden işleminizi taksitlendirebilirsiniz.
3. Başarılı sms gönderimlerinden sonra Banka tarafından talebinizin alındığına dair sms ile geri dönüş yapılacaktır. Hatalı referans ya da anahtar kelime gönderimlerinin ardından ise Banka tarafından talebin tekrar iletilmesi için sms ile geri bildirim yapılacaktır.
4. Kampanya kapsamında sms mesajı almak istemiyorsanız, Bankamıza bu yöndeki talebinizi http://www.isbank.com.tr/content/TR/Bize_Ulasin-304-364.aspx adresinden iletebilirsiniz.
5. Taksitlendirme talebinizi, alışverişinizi gerçekleştirdiğiniz kredi kartının hesap kesim tarihine kadar iletebilirsiniz. Hesap kesim tarihi gününde iletilen talepler işleme alınamamaktadır. (Uygulama kapsamındaki hesap kesim tarihi, Bankamız sisteminde kayıtlı olan hesap kesim tarihi olup; kredi kartı hesap özetinizin düzenlenme tarihinin hafta sonları, resmi tatiller gibi nedenlerle değişiklik göstermesi, bu uygulama kapsamında talebinizi iletmeniz gereken en son tarih olan hesap kesim tarihini değiştirmemektedir. Örneğin kredi kartı hesap kesim tarihinizin ayın 28’i olması durumunda; 28 Aralık tarihi Cuma gününe denk geldiğinden, kartınızın Aralık ayı hesap özeti 30 Aralık Pazar akşamı üretilecek, ancak sms ile taksitlendirme talebinizi en geç orijinal hesap kesim tarihinin bir gün öncesi olan 27 Aralık tarihinde iletilebileceksiniz.)
6. Taksitlendirme talebinizin gerçekleşmesi, alışverişinizin takas sistemi aracılığıyla kartınıza borç kaydedilmesine bağlıdır. Alışverişinizin takas sisteminden hesap kesim tarihinize kadar gelmemesi durumunda, sms ile talebiniz alınsa dahi talebiniz karşılanamayacaktır. İptal edilen işlemler, taksitlendirme talebi alınsa dahi taksitlendirme yapılmayacaktır.
7. Taksitlendirme talebinizi ilettikten sonra, söz konusu alışverişinizin iade edilmesi halinde; hesap kesim tarihinize kadar, taksitlendirme işleminizi Şubelerimiz, İnternet Şubemiz ya da Telefon Şubemiz kanalıyla iptal edilirsiniz. Bu takdirde taksitlendirme ücreti iade edilecektir.
8. Aynı gün içerisinde iptal edilen peşin alışveriş işlemleri, taksitlendirme talebi alınmış olsa dahi taksitlendirilmeyecektir.
9. Taksitlendirme talebinin alınmış olmasına karşın; kart limitinizin işlem ücreti kadar müsait olmaması, kartınızın sonradan blokelenmesi, kartınızın hesap kesim tarihini öne çekmeniz gibi nedenlerle taksitlendirme işlemi geçekleştirilemeyecektir.
10. Taksitlendirme işlemi yapılan kredi kartının hesap kesim tarihi, ancak tüm taksitler ödendikten sonra değiştirilebilmektedir.
11. İş’te Üniversiteli Kartlar, Şirket Kredi Kartları, Vadematik Kartlar, Bayi Kartlar, Sanal Kartlar ve Ek Kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
12. Taksitlendirme talebi için 4402’ye gönderilen her sms, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ