Maximum kart ile temassız alışverişlerde 35 TL hediye fırsatı

  • 05 Eylül 2011
Maximum kart ile temassız alışverişlerde 35 TL hediye fırsatı

Maximum kredi kartı sahiplerine özel temassız alışveriş kampanyası başladı.5-30 Eylül 2011 tarihleri arasında yapacağınız her 4 temassız alışverişten biri değerinde ödül MaxiPuan kazanın. Alışverişlerinizde temassız ödemeyi tercih edin, hızlı ve kolayca ödeme keyfini yaşarken 35 TL’ye varan ödül MaxiPuan kazanma fırsatını da kaçırmayın.

Kampanya Detayları:

  • 5-30 Eylül 2011 tarihleri arasında temassız özellikli Maximum Kart ile şifre kullanmadan temassız olarak yapılacak her 4 temassız işlemden biri bedavaya gelecek, bu kapsamda birbirini takip eden 4 temassız işlemden en düşük tutarlı olanın bedeli kadar ilave ödül MaxiPuan kartlara yüklenecektir. Örneğin, ilgili tarihler arasında 15 TL, 25 TL, 30 TL ve 28 TL temassız işlemi olan bir müşterimizin kartına Ekim ayında 15 TL ilave MaxiPuan yüklenecektir.
  • Müşterilerimizin ilave MaxiPuan kazanabilmeleri için, kampanya tarihleri arasında 4 ve üzeri temassız işlemi olması gerekmektedir. Örneğin, kampanya döneminde 3 adet temassız işlemi olan bir müşterimiz, kampanya kapsamında ilave MaxiPuan kazanamayacaktır. Yine kampanya kapsamında 7 adet temassız işlemi olan bir müşterimizin yapacağı işlemlerinden tarih ve saat sırasıyla gerçekleştirilen ilk 4 temassız işlemi kampanya kapsamında dikkate alınacaktır.
  • Kampanya kapsamında kazanılacak ilave MaxiPuan tutarı bir müşteri başına 35 TL ile sınırlıdır. Örneğin, kampanya kapsamında 8 kere 20’şer TL’lik temassız işlem yapılmış olsa dahi, karta ödül olarak 35 TL MaxiPuan yüklenecektir.
  • Kazanılan MaxiPuanlar kampanya sonunda hesaplanarak, Ekim ayının ilk iki haftası içerisinde temassız özellikli Maximum Kart’lara yansıtılacak ve geri alınmayacaktır.
  • İade, iptal veya itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemler alışveriş tutarına dâhil edilmeyecektir. Temassız özellikli Maximum Kart’ının kullanılmasına engel bir durumu olan müşteriler ile MaxiPuan kazanma ve kullanmasına engel bir durumu olan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
  • KGS işlemleri kampanya kapsamında değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.