Maximum kart internet alışverişlerinde 60 TL hediye ​15 Şubat -15 Mart

 • 15 Şubat 2016
Maximum kart internet alışverişlerinde 60 TL hediye ​15 Şubat -15 Mart

Maximum kredi kartı sahipleri bu ay internet sitelerinden yapacakları 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 60 TL değerinde maxi puan kazanıyor. Kampanyaya dahil aşağıda belirtilen sitelerde geçerli olacak kampanyaya katılmak için Fırsatla uygulamasını kullanabilirsiniz.

Kampanya 15 Şubat ile 15 Mart 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları

2. FIRSATLA kapsamındaki katılım talepleri kampanya tarihleri arasında olmak koşulu ile alışveriş öncesinde ya da sonrasında gerçekleştirilebilir.
3. Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşteri kampanyamız kapsamında tek seferde yapacağı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 60 TL MaxiPuan kazanabilir.
4. İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 15 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
5. Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 11 Nisan 2016 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 12 Nisan 2016 tarihinde geri alınacaktır.
6. Bankamatik kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7. Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
8. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
9. Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir.  Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “ETICARET” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
10. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
11. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
12. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
13. Kampanyaya aşağıdaki elektronik ticaret siteleri dahildir.

• altincicadde.com
• bimeks.com.tr
• ereyon.com.tr
• evmanya.com
• gittigidiyor.com
• hepsiburada.com
• mediamarkt.com.tr
• n11.com
• teknosa.com
• vatanbilgisayar.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  altın alabiliyo muyuz

 2. aziz Uludağ dedi ki:

  Odeabank kampanyası acilen siteye alınmalı çünkü en kolayı en bonkör ü

 3. Ferhat dedi ki:

  Odeabanki unutmayalim.her alisverise %10 toplamda 50 tl chippara.ne alirsan al akaryakit market elektronik giyim oyuncak farketmez.odeabanki kutluyoruz.

 4. Bulent dedi ki:

  Kendi sitesinde böyle bir haber yok siz nerden öğrendiniz?

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  isbank.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=E-Ticaret+Sektör+Kampanyası&IdCampaign=NzYy-ISB

 6. Bulent dedi ki:

  Yok onu biliyorum odeobank ile ilgili yoruma istinaden yazdım.

BİR YORUM YAZ