Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart internet kampanyası 1-31 Ağustos 2020

 • 01 Ağustos 2020
Maximum kart internet kampanyası 1-31 Ağustos 2020

Maximum kredi kartı yeni internet kampanyasında 1-31 Ağustos 2020 tarihleri arasında yapacağınız 300 TL ve üzeri 2. harcamanız sonrası her 300 TL harcamada 25 TL olmak üzere toplamda 100 TL değerinde maxi puan hediye edecek. Kampanyaya maximum mobil uygulamasından katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 15 Eylül 2020 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 25 Eylül 2020’dir. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  trendyol cüzdan oluyor mu?

 2. Ahmet dedi ki:

  sayaç işliyor ama puan yatmıyor

 3. F.K. dedi ki:

  Emin misiniz Ahmet bey? teyitini nasıl yapabildiniz bir önceki aydan mı?

 4. 43 dedi ki:

  Ben yaptım sıkıntı yok

BİR YORUM YAZ