Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart internette 500₺ indirim kampanyası 9-20 Ocak 2023

  • 09 Ocak 2023
Maximum kart internette 500₺ indirim kampanyası 9-20 Ocak 2023

Maximum kredi kartı yeni e-ticaret indirim kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında seçili sitelerden yapacağınız 5000₺ ve üzeri alışverişlerde 500₺ indirim fırsatı sizi bekliyor. Kampanya Çiçeksepeti, Hepsiburada, Morhipo, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol üzerinde geçerlidir.

Maximum mobilden 9-20 Ocak 2023 tarihleri arasında kampanyaya katılabilirsiniz.

Pazaramadan 1gr altın alarak 450₺ fayda sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için yorumlara yazın.

Katılmak için: Maximum Mobil’de ya da İşCep’te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. İndirimden yararlanabilmek için katılımınızı mutlaka e-ticaret alışverişinizden önce yapmanız gerekmektedir.

Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir​

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ile (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı) yapılan alışverişler.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar,Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve MaxiPara Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat,MaxiPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri en fazla 500 TL indirim kazanabilir ve kampanyadan yalnızca 1 adet 5.000 TL ve üzeri işleminden yararlanabilir. Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim iptal edilecektir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için mutlaka işlem öncesinde Maximum Mobil’den veya İşCep’ten kampanyaya katılım yapılması gerekmektedir. Minimum sepet tutarı 5.000 TL olmalıdır. Kampanyaya yalnızca İş Bankası sanal POS’undan yapılan işlemler dahildir.

Abonelik
Bildir

4 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
F.K.
2 ay önce

selam arkadaşlar, alan olurken bizi de yönlendirerek alırsa çok sevinirim.
Teşekkürler.

Ferhat tilki
2 ay önce

Pazaramadan 1 gr alarak 450 tl fayda sağlanabilir denilmiş.bu cümleyi tam olarak anlamadım.detay verebilirmisiniz.

Herhangi Birisi
2 ay önce

Bu kampanyanın bir öncekinde 3 çeyrek altın almıştım. 500 lira indirim geldi 100 lira pazarama puan geldi 75 lira eticaret kampanyasından geldi..

mahmut
2 ay önce

Ben direkt 5 gr 24luk aldım ertesi gün indirim yansıdı 100 pazaramapuan pazaramadan

4
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x