Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart kazandıran hafta sonu kampanyası 30 Temmuz – 1 Ağustos 2021

  • 30 Temmuz 2021
Maximum kart kazandıran hafta sonu kampanyası 30 Temmuz – 1 Ağustos 2021

Maximum kredi kartı sahiplerine özel kazandıran hafta sonu kampanyası kapsamında üye iş yerlerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri her harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL maxi puan kazanacaksınız. Kampanyaya maximum mobil uygulamasından 30 Temmuz – 1 Ağustos tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanya kapsamında aynı gün yapılacak alışverişlerin farklı işyerlerinden gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden yalnızca 1 tanesi kampanyaya dahildir. Kampanyaya yalnızca fiziki POS cihazlarından yapılan alışverişler dahildir, e-ticaret alışverişleri kampanyaya dahil olamayacaktır.

Kampanyadan, fiziki POS cihazlarından tek seferde gerçekleştirilen 150 TL ve üzeri alışverişlerde MaxiPuan kazanılabilecek olup, kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 50 TL’dir. Kampanyaya 150 TL ve üzeri yapılan peşin ve taksitli işlemler dahil olacaktır.

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kart, Maximum Pati Kart), İş Bankası Bankamatik Kartları
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli olmayan ya da Maximum özellikli olup fiziki POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 4 Ağustos 2021 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 18 Ağustos 2021’dir. Kullanılmayan MaxiPuan’lar 19 Ağustos 2021 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Önceden bu tür kampanyalarda 100 tl.ye 10.tl. verilirdi. Bankalar hep limit yükseltmişler.

BİR YORUM YAZ