Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart kazandıran kampanyada 100 TL hediye 6-30 Kasım 2021

 • 06 Kasım 2021
Maximum kart kazandıran kampanyada 100 TL hediye 6-30 Kasım 2021

Maximum kredi kartından kampanyalar gelmeye devam ediyor. Kazandıran kampanya kapsamında seçili e-ticaret ve elektronik firmaları ile giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve optik sektörlerindeki iş yerlerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk harcama sonrası her harcamada 20 TL olmak üzere toplamda 100 TL maxi puan kazanacaksınız.

Kampanyada diğer kampanyalarla birleşmez ifadesi olsada önceki aylarda birleşmiştir. Maximum mobil uygulamasından 6-30 Kasım 2021 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı) kullanılarak yapılan alışverişler.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 16 Aralık 2021 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 26 Aralık 2021’dir. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.

Ek Koşullar: Kampanya, kampanyaya dâhil Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişler kampanyaya dâhildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden bir tanesi kampanyaya dâhil sayılacaktır. Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. haydar dedi ki:

  trendyol cüzdan olumlumu

 2. Anonim dedi ki:

  Trendyol cüzdan ve hepsiburada cüzdan da sayaç ilerlemedi

 3. Faruk dedi ki:

  Maksimum mobil hata veriyor, bence kampanyaya dahildir harcamalar

 4. yildiranhan dedi ki:

  HepsiPay olumsuz, sistem HepsiPay’i aracı kurum olarak görüyor maalesef.

 5. Anonim dedi ki:

  İş Bankası müşteri hizmetleri HepsiPay yüklemelerinin kesinlikle kampanyaya dahil olmadığını iletti. Trendyol cüzdan ise normal görünüyor, kampanyaya dahil diye düşünüyoruz dedi. Hepsiburada’dan iş bankası kartla alışveriş yapmak mümkün görünmüyor şu an çünkü sistem otomatik olarak önce cüzdana yüklüyor, ardından da cüzdandan ödeme yapıyor şeklinde. Hepsiburada’yı aradım ve bu sorunun çözülmesini istediğimi belirttim. Başka müşterilerden de bu şekilde şikayet aldıklarını belirttiler ve geliştirme bölümüne bilgi vereceklerini söylediler.

 6. F.K. dedi ki:

  HEPSİPAY OLUMSUZDUR ANCAK TRE N D YOL GEÇERLİ OLMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. SAYAÇTA MI PROBLEM VAR ACABA

 7. F.K. dedi ki:

  arkadaşlar merhaba, cüz dan uygulamalarının geçerliliği her geçen gün daralıyor. müşteri hizmetleri ile görüşmelerinizde bu konuya dikkat ederek görüşmeler yapın lütfen.

 8. Mahmut dedi ki:

  N11 dende yaptim fozukmedi sistemsel sorun yuklenir bence

 9. Anonim dedi ki:

  Avon kozmetik firmasından iki çekim yapıldı kabul edilmedi

BİR YORUM YAZ