Maximum kart Kocaeli ve Eskişehir kampanyası 25 TL hediye

  • 18 Ekim 2014
Maximum kart Kocaeli ve Eskişehir kampanyası 25 TL hediye

Maximum kredi kartı şehirlere özel kampanyalara devam ediyor. Şimdi Kocaeli ve Eskişehir kampanyasında üye iş yerlerinden yapacağınız peşin veya taksitli 100 TL ve üzeri 3. harcamada 25 TL değerinde maxi puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları
1- Kampanyamız, Eskişehir ve Kocaeli’de bulunan Maximum üye işyerlerinde Maximum Kart’la tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
2- Kampanyamız 17-31 Ekim 2014  tarihleri arasında geçerlidir.
3- Ziraat Maximum Kartlar da kampanyamıza dahildir.
4- Kampanyamız SMS katılımlıdır. MaxiPuan kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin “KOCAELI” veya “ESKISEHIR” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, Bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından İş Bankası Maximum Kartlar için 4402’ye , Ziraat Maximum Kart’lar için 4747’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyamız sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
5- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
6- Kampanyamız Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli işlemlerinizde geçerlidir.
7- İlave MaxiPuanlar kampanyamızın bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenecektir.
8- Maximum Fırsat işlemleri, Vadematik, Şirket Kredi Kartı, Aidatsız Maximum Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
9- Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyamızdan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 25 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
10- Kampanyamızdan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
11- Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerimizin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanyamız kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
12- Bankamatik Kartı ile yapacağınız alışverişler de kampanyamıza dahildir. Bankamatik Kartı ile yapacağınız alışverişlerde SMS ile katılım koşulu bulunmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.