Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart market akaryakıt giyim kampanyası 25-30 Kasım 2019

 • 26 Kasım 2019
Maximum kart market akaryakıt giyim kampanyası 25-30 Kasım 2019

Maximum kredi kartından bu hafta kısa süreli kampanyalar geliyor. 25-30 Kasım 2019 tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada ÜYE market, akaryakıt, giyim, ayakkabı ve optik sektörlerindeki iş yerlerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri her harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL hediye edilecek.

Aynı gün aynı iş yerinden yapılacak harcamaların ilki dahildir.

Kampanyadan, tek seferde gerçekleştirilen 150 TL ve üzeri alışverişlerde MaxiPuan kazanılabilecek olup, kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 50 TL’dir. Kampanyaya 150 TL ve üzeri yapılan peşin ve taksitli işlemler dahil olacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.
Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’ları 5 Aralık 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 19 Aralık 2019 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Srsr dedi ki:

  Yakıt kullanıyorsan
  maximum paha biçilemez şuan
  1 total kampanyası -40₺
  2 parakart kampanyası -40₺
  3 akaryakıt-market kampanyası -40₺
  150*4 600₺ harca 120 ₺ puan iyidir iyi

 2. ÖMER dedi ki:

  kredi kartla yapılınca parakartla yapılmış sayılıyor mu yoksa parakart ayrı kredi kredı kartı ayrı ayrı işlem mi gerekiyor

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Kartkolik emeğine sağlık. Bankamatik kart kampanyasını eklemiştik.

 4. Emin dedi ki:

  Bu kampanyanın puanı yüklenen var mı?

 5. Free puan dedi ki:

  puanlar yüklendi harcandı bile

BİR YORUM YAZ