Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart market akaryakıt kampanyası 4 – 14 Haziran 2019

  Maximum kart market akaryakıt kampanyası 4 – 14 Haziran 2019

  Maximum kredi kartı sahiplerine özel market ve akaryakıt kampanyası kapsamında ÜYE iş yerlerinden yapacağınız 125 TL ve üzeri 4 adet harcamada 40 TL değerinde maxi puan hediye edilecek. Kampanyaya maximum mobil üzerinden 4 – 14 Haziran 2019 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

  Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), İş Bankası Bankamatik Kartları

  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyaya dahil sayılacaktır. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dahildir.

  Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 20 Haziran 2019 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 01 Temmuz 2019’dur. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Selçuk dedi ki:

   Kombo olur mu?

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.