Maximum kart mobil ödemede 50 TL hediye 1-31 Mart 2018

 • 01 Mart 2018
Maximum kart mobil ödemede 50 TL hediye 1-31 Mart 2018

Maximum kredi kartı sahipleri mobil ödeme sistemi ile yapacakları her 30 TL ve üzeri mobil ödemede 5 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya bu ay 1-31 Mart 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Maximum mobil üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

Mobil ödeme yalnızca NFC uyumlu Android 4.4.2 üzeri işletim sistemine sahip cihazlardan yapılabilmektedir. Android 4.4.2 üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda, Maximum Mobil üzerinden mobil ödeme işlemlerinin aktifleştirilebilmesi için Kartlarım > İlgili Kartın Seçimi > Ayarlar > Mobil Temassız İşlem Aktifleştirme > Mobil Temassız İşlem için Limit Belirme > Onaylama adımlarının takip edilmesi gerekmektedir.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil ödemelerinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 6 Nisan 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 16 Nisan 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Kış saati uygulaması nedeniyle K.K.T.C. Şubelerimizin kredi kartı müşterileri için puan kullanım süresi 16.04.2018 saat 23:00’te sona erecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Happiness dedi ki:

  Nesrin hanım kampanya sayfasında sektör belirtilmemiş (Her 30 TL ve Üzeri Mobil Ödemenize 5 TL, Toplamda 50 TL MaxiPuan!1-31 Mart 2018 tarihleri arasında Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız her 30 TL ve üzeri mobil ödemenize 5 TL, toplamda 50 TL MaxiPuan hediye!) bilginize

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Happiness uyarı için teşekkürler, düzeltildi.

 3. puancı genc dedi ki:

  bu guzel zaten 1 günde tamamlarız :) gelsin 50 puan :)

 4. Anonim dedi ki:

  Bir günde tamamlama haftasonu 2×100=15 kampanyalari ile kombola.

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Happiness teşekkürler ekledim.

 6. Nesrin Özkaya dedi ki:

  AY teşekkürler ekledim.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.