Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart market kampanyası 1 –31 Aralık 2019

  • 01 Aralık 2019
Maximum kart market kampanyası 1 –31 Aralık 2019

Maximum kredi kartı sahiplerine özel market kampanyası Aralık ayında da devam ediyor. Maximum kartınızla üye marketlerden farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri 4. alışverişinizde 50 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Kampanya 1 –31 Aralık 2019 tarihleri arasında maximum mobil uygulaması üzerinden yapılacak katılımda geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), İş Bankası Bankamatik Kart kullanılarak yapılan alışverişler, market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza ve/veya mobil uygulamalarından yapılan market alışverişleri kampanyaya dâhildir.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar; Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 7 Ocak 2020 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 17 Ocak 2020’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Mustafa dedi ki:

    Kasım ayında, 5 farklı bankanın kartı ile 700 TL puan kazanmışım, toplam 4 ceyrek sarıkız almişim, en iyisi ING Extra’dan 750 tl alışverişe 150 nakit iade idi.

  2. Anonim dedi ki:

    maximum 150 10 tl farklı günlerde geldi 50 + 40 artı mobil ödeme 8 tl : aşa yukarı 600 tl ye 100 tl

BİR YORUM YAZ