Maximum kart market kampanyası 15 TL hediye 6-8 Ekim 2017

 • 06 Ekim 2017
Maximum kart market kampanyası 15 TL hediye 6-8 Ekim 2017

Maximum kredi kartı sahiplerine özel hafta sonu kampanyasında ÜYE market poslarından farklı günlerde yapacağınız 2 adet 100 TL alışverişte 15 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Kampanya 6-8 Ekim 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya maximum mobil üzerinden katılabilirsiniz.

Katılmak için: 

• Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir

Unutmayın, 15 TL MaxiPuan sadece Maximum Mobil’den katılımlarda geçerlidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Toptan satış yapan marketler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, tekstil, mobilya, tekel ve alkollü içecek alışverişleri dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 13 Ekim 2017 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 24 Ekim 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı marketlerden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri peşin alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Happiness teşekkürler eklendi.

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Happiness emeğiniz için teşekkürler, tüm kampanyalar eklendi.

 3. NEW HORİZONS dedi ki:

  Nesrin hanım ve arkadaşlar kampanya bu haftada tekrarlanıyor bilginize;

  ​Maximum Mobil’e özel, Maximum anlaşmalı marketlerden ve Maximum POS cihazlarından 20-22 Ekim 2017 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 2. peşin alışverişinize 15 TL MaxiPuan!

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.