Maximum kart market kampanyası 20-22 Nisan 2018

 • 20 Nisan 2018
Maximum kart market kampanyası 20-22 Nisan 2018

Maximum kredi kartı hafta sonuna özel kampanya kapsamında market sektöründen maximum poslarından yapacağınız farklı günlerde 150 TL ve üzeri 2 adet alışverişte 15 TL değerinde maxi puan kazanacaksınız. Kampanya 20-22 Nisan 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Maximum mobil üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

 

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Toptan satış yapan marketler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, tekstil, mobilya, tekel ve alkollü içecek alışverişleri dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 27 Nisan 2018 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 07 Mayıs 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı marketlerden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri peşin alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Arkadaşlar bilgisi veya önerisi olanlar bana yardımcı olursa çok sevinirim.Şöyleki is bankasi mxiının temassiz kartimla temassiz alışveriş kampanyasından yararlanmak icin 50 Tl ve uzeri 5 kere denememe ragmen bir kere temassiz alabildim.Digerlerinde ise karti takiniz şeklinde bir yazı çıktı ve alışverişlerini başka kartla yapmak zorunda kaldım ve puanlardan yararlanamadım.Bu alışverişlerini hepsi migros mağazalarında öldü.Bu durumda ne yaomali ve nasıl davranmaliyim bir ipucu verebilir misiniz?

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  AY teşekkürler, yayınlandı.

 3. NEW HORİZONS dedi ki:

  Anonim arkadaş benim kardeşimin kartında da aynı sorun var aynı anda hem benim hem onun kartını çektiğimizde onun kide sizinki gibi oluyor, benim kartım ise hiç aksamadan çekiyor ,
  müşteri temsilcisi de bir çözüm bulamadı bence kartı yeniden isteyiniz öyle deneyin kabahat kartta,
  posta sorun yok ,
  hatta benim kartım temassız olarak 150 tl bir seferde çekiyor öbür kart ise ancak zar zor 50 tl yi 2-3 sefer çekiyor

 4. Happiness dedi ki:

  Arkadaşlar iş bankasının sayfasında temasız işle uygulamasında yazılan ifade şu şekilde;
  Temassız özellikli Maximum Kartların temassız işlem üst limiti her bir ödeme için 90 TL, toplam temassız işlem üst limiti ise 100 TL’dir.
  Gerçekleştirdiğiniz temassız işlemlerin toplamı 100 TL’ye ulaştığında kartınızla temassız ödeme yapmaya devam edebilmek için şifrenizi kullanarak herhangi bir alışveriş yapmanız ya da Bankamatiklerde şifreli bir işlem gerçekleştirmeniz yeterlidir. Temassız kartınızla şifreli bir işlem gerçekleştirdiğiniz takdirde, temassız ödeme yapabileceğiniz 100 TL’lik işlem limitiniz yeniden kullanılabilir hale gelir ve temassız işlemlerinize devam edebilirsiniz.
  Yani tek seferde en fazla 90 toplam 100 TL temassız kartla ödeme sonrası şifre kullanarak işlem yapılmalı sonra tekrar temassız işlem yapılabilmekte. Ben bunu gözeterek alışveriş yapıyorum hiç sorun yaşamadım.
  maximum.com.tr/TR/kart-ozellikleri/temassiz-odeme/Sayfalar/temassiz-odeme.aspx#tab2

 5. Anonim dedi ki:

  Sayın NewHorizons çok teşekkür ederim.Ama sorunu bugün çözdüm.Buradaki banka şubesinde çalışan görevli temas siz alışverişlerde bir süre sonrada veya nekrli bir alışveriş limiti sonrasında kartın şifreli olarak kullanılması gerektiğini daha sonra temas siz alabileceğimizi söyledi.bende onun dediği gibi aynı migros daha önce alamadığım kasadan 2 tl ‘lik bir ürünü şifreli aldım.arkasindan 50 yıllık bir ürünü temas siz aldım.sirun büyük bir ihtimalle çözüldü.sizde bir deneyin isterseniz

 6. NEW HORİZONS dedi ki:

  teşekkürler deneyeceğim

 7. Ali dedi ki:

  Maximus’la İki Migros’ta 150 tl lik harcama yaptım ikisinde de yapı kredi posundan geçti. İşbankası Migros u üye işyerinden çıkardı mı acaba

 8. Anonim dedi ki:

  Sayın Ali migrostaki post cihazları ortaktır.onun için bir sıkıntı çıkmayacaktır diye dusunuyorum

 9. AY dedi ki:

  Enterasan Sn Alinin basina gelenin aynisi benimde basima geldi… 2 islem ortak pos ama cekim ykredi oldu… denemek icin puan kulllanayim dedim oda fiyasko… yani anlamadim bu işten…

 10. Anonim dedi ki:

  Sayın Happiness bu net açıklayıcı bilginiz için çok tesekkur ederim

 11. Srsr dedi ki:

  Yakın o marketi:)….. yarın yeniden deneyin bazen olabilir

 12. Öner dedi ki:

  Migrostan işlem yaptım sıkıntı yok iş Bankasi slip çıktı her zamanki gibi

 13. AY dedi ki:

  İyi bari demekki bizim yaşadığımız anlikmis… sevindim…sn. ömer…

 14. NEW HORİZONS dedi ki:

  Sayın AY geçmişte benimde başıma gelmişti bazen poslarda arıza oluyor o yüzden işlemden önce sormak lazım

 15. AY dedi ki:

  haklısınız sn izmirli …. ancak kasiyerde bilmiyordu… olsun varsın… teşekkürler…nesrin hnm. ne demek görevimiz… saygılarla ..

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.