Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart market kampanyası 22-30 Eylül 2020

  • 22 Eylül 2020
Maximum kart market kampanyası 22-30 Eylül 2020

Maximum kredi kartı yeni kampanyasında üye marketlerden farklı günlerde yapacakları 150 TL ve üzeri 2 adet harcamada 30 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanyaya maximum mobil uygulamasından 22-30 Eylül 2020 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), Maxipara Kart kullanılarak yapılan alışverişler, market sektöründe yer alan mağazaların sanal mağaza ve/veya mobil uygulamalarından yapılan market alışverişleri kampanyaya dahildir.
Kampanyaya dahil anlaşmalı market listesi için tıklayınız.
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, İş Bankası Bankamatik Kartları, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 6 Ekim 2020 tarihinde en son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 15 Ekim 2020’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. F.K. dedi ki:

    Bankamatik kartlar dahil değil diyor ancak uygulamada kabul ediyor. Deneyen arkadaşlar var mıdır acaba?

BİR YORUM YAZ