Maximum kart market kampanyası 25-27 Ağustos 2017

 • 25 Ağustos 2017
Maximum kart market kampanyası 25-27 Ağustos 2017

Maximum kredi kartı sahipleri bu hafta sonu ÜYE marketlerden farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 2 adet alışverişte 15 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 25-27 Ağustos 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Maximum mobil üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyaya Ayrıntıları

Kampanyaya Toptan satış yapan marketler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, tekstil, mobilya, tekel ve alkollü içecek alışverişleri dahil değildir.

Maximum üyesi market sektöründe yer alan işyerlerinde yapılacak sadece peşin işlemler kampanyaya dahildir. Maxi Puanlarınız kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde kartınıza yüklenecektir. Maxi Puanların son kullanma tarihi 19 Eylül 2017 (bu tarih dahil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL Maxi Puan kazanabilir. Kampanya Maximum üyesi marketlerden farklı günde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  Katılım Maximum mobilden yapılması gerekiyor. Harcamalar mobil ödeme mi yapılması gerekiyor ? Normal kredi kartı ödemeleri de kampanya kapsamına dahil midir?

 2. Happiness dedi ki:

  Maximum mobil sinema bileti kampanyası

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Happineess emeğiniz için teşekkürler, ekledim.

 4. İBRAHİM dedi ki:

  DENİZ BANK PARAKART VE AXSES OTOMATİK ÖDEME ÇIKTI

 5. Bülent dedi ki:

  Yok mu teb haftasonu

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.