Maximum kart market kampanyası 26-28 Ocak 2018

 • 26 Ocak 2018
Maximum kart market kampanyası 26-28 Ocak 2018

Maximum kredi kartı sahipleri bu hafta sonu 26-28 Ocak 2018 tarihleri arasında ÜYE marketlerden farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 2 adet harcamada 15 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanyaya maximum mobil üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Toptan satış yapan marketler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, tekstil, mobilya, tekel ve alkollü içecek alışverişleri dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 02 Şubat 2018 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 12 Şubat 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı marketlerden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri peşin alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kış saati uygulaması nedeniyle K.K.T.C. Şubelerimizin kredi kartı müşterileri için puan kullanım süresi 12.02.2018 saat 23:00’te sona erecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Srsr dedi ki:

  İlk sevgililer günü kampanya sı ;100 TL ParaPuan’la aska gelin! QNB Finansbank bireysel kredi kartlarinizla Subat ayi boyunca restoran, giyim ve kozmetik sektorunde farkli gunlerde veya ayni gun farkli isyerlerinde tek seferde yapacaginiz her 100 TL ve uzeri harcamaniza 10 TL, toplamda 100 TL ParaPuan hediye! Katilim icin harcamadan once SEVGI yazip cevaplayin, puanlarinizi Mart sonuna dek kullanin!

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Srsr teşekkürler.

 3. Srsr dedi ki:

  Rica ederim nesrin hn devamlarını ve bol puanlılarını brkleriz inşallah

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  puancı genc teşekkürler, yayınlandı.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.