Maximum kart market kampanyası 2×100’e 20 TL hediye

 • 02 Aralık 2014
Maximum kart market kampanyası 2×100’e 20 TL hediye

Maximum kredi kartı sahipleri bu ay 15 Aralık 2014 tarihine kadar üye marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 2. peşin alışverişte 20 TL değerinde puan kazanacak.

Kampanya Ayrıntıları
1- Kampanyamız, kampanyamıza dahil Maximum anlaşmalı marketlerden yapacağınız alışverişlerinizde geçerlidir. Maximum Kart’ınız ile kampanyamıza dahil marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ikinci 100 TL ve üzeri peşin alışverişinize 20 TL MaxiPuan hediye edilecektir.
2- Aynı gün yapacağınız alışverişlerinizden sadece bir tanesi kampanyamıza dahildir.
3- Kampanyamızdan ilave MaxiPuan kazanılabilmesi için alışverişlerin Maximum özellikli POS cihazlarından yapılması gerekmektedir.
4- Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşterimiz kampanyamız kapsamında en fazla 20 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
5- Kampanyamız kapsamında ilave MaxiPuan kazanılması için tüm alışverişlerin kredi kartıyla yapılması gerekmektedir.
6- Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin “KAMPANYA” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, Bankamız sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyamıza ait detay sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
7- Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “KAMPANYA” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
8- İlave MaxiPuanlar kampanyamız bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde müşterilerimizin kartlarına yansıtılacaktır ve hediye MaxiPuanlar geri alınmayacaktır.
9- Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanyamız kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
10- Bankamatik Kartları, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapacağınız alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
11- Kampanyamızdan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
12- Ziraat Maximum Kartlar da kampanyamıza dahildir.
13- Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
14- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
15- Toptan satışlar ve taksitli alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
16- Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  katıl butonu nerede

 2. admin dedi ki:

  Kampanya katılımı için Tıklayın

 3. Anonim dedi ki:

  Uye işyerleri nereler?

 4. admin dedi ki:

  Efendim iş bankası posu bulunan üye market sayısı yüzbinlerce.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.