Maximum kart market kampanyası 3-5 Ağustos 2018

  • 03 Ağustos 2018
Maximum kart market kampanyası 3-5 Ağustos 2018

Maximum kart hafta sonuna özel market kampanyası kapsamında 3-5 Ağustos 2018 tarihleri arasında farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri 2 adet harcamada 15 TL değerinde maxi puan hediye edecek. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Toptan satış yapan marketler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, tekstil, mobilya, tekel ve alkollü içecek alışverişleri dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 10 Ağustos 2018 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 21 Ağustos 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı marketlerden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri peşin alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.