Maximum kart market kampanyası 5-7 Ocak 2018

 • 05 Ocak 2018
Maximum kart market kampanyası 5-7 Ocak 2018

Maximum kredi kartı sahipleri bu hafta sonu ÜYE marketlerden yapacakları 100 TL ve üzeri 2 adet alışverişte 15 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 5-7 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Toptan satış yapan marketler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, tekstil, mobilya, tekel ve alkollü içecek alışverişleri dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 12 Ocak 2018 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 22 Ocak 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı marketlerden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri peşin alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kış saati uygulaması nedeniyle K.K.T.C. Şubelerimizin kredi kartı müşterileri için puan kullanım süresi 22.01.2018 saat 23:00’te sona erecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Srsr dedi ki:

  Worldpuan hediye!
  Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi Cüzdan ile tek seferde yapacağınız her 25 TL ve üzeri mobil ödeme işlemlerinize 5 TL, toplamda 50 TL Worldpuan hediye!
  Kampanya kapsamında 1 – 31 Ocak 2018 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması üzerinden tek seferde yapacağınız her 25 TL ve üzeri mobil ödeme işlemlerinde 5 TL, toplamda 50 TL Worldpuan verilecektir.

 2. puancı genc dedi ki:

  25 TL ve Üzeri 5. Temassız Ödemenize 25 TL MaxiPuan!

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  puancı genc teşekkürler.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.