Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart market kampanyası 6-8 Temmuz 2018

  Maximum kart market kampanyası 6-8 Temmuz 2018

  Maximum kredi kartından geleneksel market kampanyası kapsamında farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri 2. peşin harcamada 15 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 6-8 Temmuz 2018 tarihleri arasında maximum mobil uygulaması üzerinden yapılacak katılımlarda geçerli olacaktır.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Toptan satış yapan marketler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, tekstil, mobilya, tekel ve alkollü içecek alışverişleri dahil değildir.

  Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 13 Temmuz 2018 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 24 Temmuz 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı marketlerden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri peşin alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
  1. Emre203 dedi ki:

   Ben vereyim maximum karta 15tl de beni sacma cimri kampanyalarini okumak zorunda birakmasin.kampanya yapmasin daha iyi

  2. Batman kampanyacısı dedi ki:

   vakıfbank world 3 tane 150 gıda ve giyim 25 lira

   vakifkart.com.tr/kampanyalar/gida-ve-giyim-harcamaniza-25-tl-worldpuan-7165

  3. Nesrin Özkaya dedi ki:

   Batman kampanyacısı teşekkürler eklendi.

  4. Nesrin Özkaya dedi ki:

   PUANCI GENC emeğine sağlık yayınlandı.

  5. Puancı dedi ki:

   Nova bazaarr in akıbeti hakkında bilgi sahibi olan varmı

  6. mehmet dedi ki:

   nova bazaarın akıbetını bende merak edıyorum 1 aydır bakımda gorunuyor battımı

  7. İsmet dedi ki:

   Muhtemelen dükkanı kapattı :(

  BİR YORUM YAZ