Maximum kart market kampanyası 7-24 Mart 2019

 • 07 Mart 2019
Maximum kart market kampanyası 7-24 Mart 2019

Maximum kredi kartı sahipleri üye marketlerden farklı günlerde yapacakları 200 TL ve üzeri 4 adet harcamada 30 TL değerinde maxi puan hediye edecek. Kampanya 7-24 Mart 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Toptan satış yapan marketler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, tekstil, mobilya, tekel ve alkollü içecek alışverişleri dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 29 Mart 2019 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 9 Nisan 2019 (bu tarih dâhil)’dur. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı marketlerden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri peşin alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. PUANCI GENC dedi ki:

  üye marketlerden ANLADIK TA farklı gün SARTI COK ağır bence

 2. Anonim dedi ki:

  4 X 200 : 800 TL harcamaya 30 TL % 5 bile değil. Çok mantıklı görünmüyor.

 3. Necdet dedi ki:

  Maximum . Kampanya yapıyorsun ama kimse katılmasın katılan da yapamasın gibi bi kampanya sanki. Sağol. Almayalım

 4. Kampanyaci dedi ki:

  15 gün içinde 800 tl. Harcamaya 30.tl. hiç mantıklı değil.

 5. F.K. dedi ki:

  Bu kampanya hiç mantıklı ve cazip görülmüyor arkadaşlar.

 6. Fikri dedi ki:

  200TL ve üzeri diyo. Yanılmayın

 7. Srsr dedi ki:

  Hiç yapmayaydın la

 8. Kemal. Ayrılmaz dedi ki:

  ESKİDEN DAHA CÖMERT diniz.hiç yapmazsaniz daha iyi

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.