Maximum kart market ve akaryakıt alışverişlerinde 50 TL puan kampanyası

 • 14 Kasım 2011
Maximum kart market ve akaryakıt alışverişlerinde 50 TL puan kampanyası

Maximum kredi kartı sahipleri kazanmaya devam ediyor.Maximum kartınızla Market ve Akaryakıt Alışverişlerinizde 50 TL MaxiPuan Kazanma fırsatını kaçırmayın.

14 Kasım- 15 Aralık 2011 tarihleri arasında Gıda ve Akaryakıt alışverişlerinizi Maximum Kart`ınızla yapın, farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri beşinci peşin alışverişinizde 50 TL ilave MaxiPuan kazanın!
“KAMPANYA” yaz boşluk bırak kartının son 6 hanesiyle 4402`ye gönder, kampanyaya katıl!
Kampanyadan MaxiPuan kazanılabilmesi için gıda ve akaryakıt sektörlerinin her birinden farklı günlerde en az bir alışveriş yapılmış olması gerekmektedir.
Kampanya Detayı:
 • Kampanya 14 Kasım-15 Aralık 2011 tarihleri arasında Maximum özellikli POS cihazlarından gerçekleştirilen peşin işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “KAMPANYA” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4402`ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanyaya katılım, gönderilen her katılım SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
 • MaxiPuanlar başarılı kampanya katılımı sonrasında kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenir ve son kullanma tarihi 04.01.2012`dir.
 • Aynı gün yapılacak harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.
 • Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 50 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
 • Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil`e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
 • Maximum Kart ve Maximiles`ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart`a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles`a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
 • Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
 • Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişlerde sms ile katılım şartı aranmamaktadır.
 • Kampanyaya Ziraat Maximum Kartları da dahildir, Ziraat Maximum kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “KAMPANYA” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747`ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında Ziraat Bankası Maximum Kart`ı ve Bankamız Maximum Kart`ı ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Cengiz Gönen dedi ki:

  Sayın Maximum kart Yetkilileri
  iki günden beri market ve akaryakıtta tek seferde ve ayrı günlerde 5. 100 TL’e 50 TL kampanyanıza katılmak için cep tlf. la belirtilen formatta mesaj göndermeye çalıştım ve en az 20 kez denedim ve başarılı olamadım. Acaba Datça’dan aradığım için mi gönderemedim. Lütfen kampanyanıza katılmamı sağlamanızı rica ediyor ve iyi çalışmalar diliyorum. Cengiz Gönen
  Cep tlf. no: 0 5064569939 Maximum kartımın son 6 rakamı: 476807

 2. kadir dedi ki:

  izmirde yaşıyorum yakıt ve market için anlaşmalı olduğunuz firmaları öğrenebilirmiyiz. teşekkürler.

BİR YORUM YAZ