Maximum kart market ve giyim kampanyası 25 TL hediye 7-24 Temmuz 2017

  • 07 Temmuz 2017
Maximum kart market ve giyim kampanyası 25 TL hediye 7-24 Temmuz 2017

Maximum kredi kartı sahipleri üye market ve giyim sektöründeki iş yerlerinden tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 3 adet alışverişte 25 TL değerinde world puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 7-24 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Maximum mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Maximum üyesi giyim sektöründe yer alan işyerlerinde yapılacak hem peşin hem de taksitli işlemler kampanyaya dahildir. MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 14 Ağustos 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir. Kampanya Maximum üyesi giyim ve market sektörlerinden farklı günde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Srsr dedi ki:

    Özdilek le birleştirmek iyi olur.imkanı olanlar için

  2. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Happiness teşekkürler ekledim.

BİR YORUM YAZ