Maximum kart marketlere özel 15 TL hediye 29 Haziran – 1 Temmuz 2018

 • 29 Haziran 2018
Maximum kart marketlere özel 15 TL hediye 29 Haziran – 1 Temmuz 2018
Maximum kredi kartı sahipleri bu hafta sonu 29 Haziran – 1 Temmuz 2018 tarihleri arasında üye marketlerden yapacakları 150 TL ve üzeri 2 adet alışverişte 15 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanyaya maximum mobil üzerinden katılabilirsiniz.
 Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Ziraat Maximum Kartlar, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Toptan satış yapan marketler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya cep telefonu, elektronik, beyaz eşya, tekstil, mobilya, tekel ve alkollü içecek alışverişleri dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 6 Temmuz 2018 tarihinde kampanya kapsamında kullanılan son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 17 Temmuz 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 15 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya Maximum anlaşmalı marketlerden ve Maximum POS cihazlarından farklı günde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri peşin  alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılınabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Puancı genc teşekkürler.

 2. PUANCI GENC dedi ki:

  Market Alışverişlerinizde 15 TL MaxiPuan!
  maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=market-alisverislerinizde-15-tl-maxipuan&IdCampaign=MjM1Nw==-ISB

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  PUANCI GENC teşekkürler eklendi.

 4. Mg dedi ki:

  Nesrin hanım maximum yemek kampanyası var.eklerseniz

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.