Maximum kart Media Markt kampanyası 9-31 Mart 2017

  • 09 Mart 2017
Maximum kart Media Markt kampanyası 9-31 Mart 2017

Maximum kredi kartı sahipleri Media Markt online alışveriş sitesinden yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya bu ay 9-31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
1) Kampanyaya; cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklayarak katılabilirsiniz.
2) Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Kampanyadan bir defa faydalanabilirsiniz. Kampanya kapsamında tek seferde yapacağınız en yüksek tutarlı işleminiz üzerinden azami 25 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.
3) Maximum Mobil’den kazanılacak 25 TL MaxiPuan yalnızca İş Bankası Maximum özellikli kredi kartı sahipleri için geçerlidir.
4) Kazanılan Maxipuan’larınız kampanyanın sona ermesini takiben 15 gün içinde kampanyada kullandığınız kartınıza yansıtılacaktır.
5) Kazanılan MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 25 Nisan 2017 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 26 Nisan 2017 tarihinde geri alınacaktır.
6) Kampanyaya Maximum özellikli kredi kartları, MercedesCard ve Maximiles dahildir. Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
7) Maximiles ile kazanacağınız MaxiPuan’lar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
8) Maximiles’ınıza yüklenen MaxiPuan’ları Maximiles’ınızla kullanabilirsiniz.
9)Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
10)Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 27 Eylül 2016 tarihinde 29840 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
11)İptal ve iade işlemleri dikkate alınacak, bu işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
12)Kampanya sadece mediamarkt.com.tr internet sitesinde geçerli olup, Mediamarkt mağazalarında fiziki poslardan gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.