Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart mobil ödeme her gün 5 TL hediye 27-31 Ocak 2020

  • 27 Ocak 2020
Maximum kart mobil ödeme her gün 5 TL hediye 27-31 Ocak 2020

Maximum kredi kartı sahipleri cep telefonları üzerinden yapacakları 50 TL ve üzeri her mobil ödemede günlük 5 TL olmak üzere toplamda 25 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 27-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Maximum Mobil üzerinden yapılacak katılımlarda geçerlidir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil ödemelerinizi İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. İş Bankası Maximum özellikli temassız kredi kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil olmayıp, yalnızca Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödeme işlemleri dahildir. Kampanya kapsamında, tek seferde 50 TL ve üzeri gerçekleştirilecek mobil ödeme işlemlerinden her gün 5 TL, toplamda ise 25 TL MaxiPuan kazanılacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 5 Şubat 2020 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 16 Şubat 2020 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. AY dedi ki:

    Arkadaşlar selam ben işbankin eski maaş müşterisi kampanyasından faydalanıyordum ve kart aidatı almıyordu ancak son ekstemde bsmv dahil 109,2 tl aidat ücreti aldı itiraz için aradığımda önce 1000 tl 3 aylık ücretsiz taksitli nakit avans verdi.. kabul ermedim 50 tl maximum puan yüklediler ehh napalim akmasada damlar..

BİR YORUM YAZ