Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart mobil ödeme kampanyası 1-30 Kasım 2018

  Maximum kart mobil ödeme kampanyası 1-30 Kasım 2018

  Maximum kredi kartı sahipleri farklı günlerde yapacakları 50 TL ve üzeri 5. mobil ödeme işlemlerinde 25 TL, 10. mobil ödeme işleminde 50 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 1-30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyaya maximum mobil uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.

  Mobil ödeme yalnızca NFC uyumlu Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlardan yapılabilmektedir. Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda, Maximum Mobil üzerinden mobil ödeme işlemlerinin aktifleştirilebilmesi için Kartlarım > İlgili Kartın Seçimi > Ayarlar > Mobil Temassız İşlem Aktifleştirme > Mobil Temassız İşlem için Limit Belirme > Onaylama adımlarının takip edilmesi gerekmektedir.

  Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil ödemelerinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. İş Bankası Maximum özellikli temassız kredi kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil olmayıp, yalnızca Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödeme işlemleri dahildir. Kampanya kapsamında MaxiPuan kazanabilmek için mobil ödeme işlemlerinin tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında yalnızca tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilen 5. veya 10. mobil ödeme işleminde MaxiPuan kazanılabilecek olup, kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 50 TL’dir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

  Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 11 Aralık 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 21 Aralık 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
  1. NEW HORİZONS dedi ki:

   Görsel yanlış kart ile değil cep telefonu ile ödemeye veriyor ayrıca burda birde konbin yapma imkanı var oda şöyle ;

   iş bankasının bankamatik kartına 50tl ve altına olacak anladığım kadarı ile toplam 350 tl ye 15tl verecek yani 7 tane 50lira çekilecek burda telefondan önceliği bankamatik kartına verip harcamaları bankamatik kartı üzerinden mobil ödeme yaparsınız toplamda 500tl harcamaya 65 tl puan kazanabilirsiniz biraz teferruatlı fakat yapabilene basit ben bu şekilde yapmaya çalışacağım…
   önce bankamatik kartınızı öncelikli kart yapın (para yüklemeyi unutmayın ama :)) kredi kartı gibi değil )
   sonrada mobil ödemeyi aktive edin…

  2. NEW HORİZONS dedi ki:

   Nesrin hanım ayrıca iş bankası bankamatik kartı ile 50tl ve altına toplamda 15 tl puan veriyor bilginiz olsun

  3. Anonim dedi ki:

   Bu kampanya iPhone telefonundan ödeme yapılmıyor mu

  4. Nesrin Özkaya dedi ki:

   iphone ile mobil ödeme yapılamıyor.

  BİR YORUM YAZ

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.