Maximum kart mobil ödeme kampanyası 25 TL maxi puan hediye

  • 01 Kasım 2017
Maximum kart mobil ödeme kampanyası 25 TL maxi puan hediye

Maximum kredi kartı sahipleri maximum mobil üzerinden yapacakları her 25 TL ve üzeri temassız ödemede 5 TL olmak üzere toplamda 25 TL maxi puan kazanacak. Kampanya 6 Kasım 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil temassız ödemelerinizi İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Ziraat Maximum Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 13 Kasım 2017 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 22 Kasım 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir. 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
  1. İbk dedi ki:

    Kuveyt Türk Banka kartınızla yapacağınız 100 TL ve üzeri ilk 3 alışverişte 10 TL, toplamda 30 TL indirim!

  2. Anonim dedi ki:

    yeni mobil ödeme kampanyası başlamıştır Nesrin Hanım 7-24 KASIM

  3. Nesrin Özkaya dedi ki:

    Happiness ekledim teşekkürler.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.